Nevěsty - příprava na svatbu

PROGRAM PRO NEVĚSTY = PERFEKTNÍ PLEŤ

  • Vše pro Vás připravíme tak, abychom splnili Vaše očekávání a Vy si s výběrem různých ošetření a balíčků nemuseli lámat hlavu.

  • Během Vaší první návštěvy Vám v našem salonu různá ošetření popíšeme a doporučíme dle Vašich potřeb.

 

Na základě Vašich požadavků a stavu pleti, Vám sestavíme program, který připraví Vaši pleť na svatební líčení tak, že budete zářit  a budete se cítit skvěle a sebevědomě.

Kromě toho poskytujeme služby a ošetření, které Vám viditelně uberou roky, neinvazivně, tudíž bezpečně, bez rizika vedlejších účinků a bez rizika změny výrazu tváře.

 

Současně, pokud si budete přát, připravíme a navrhneme ošetření i pro ostatní svatebčany – ženich, maminky, družičky, svědci….

Ošetření pleti provádí zkušená profesionální pleťová terapeutka/kosmetička – Dermalogica Expert

 

Kdy začít s přípravou?

Toto je velmi individuální, ale v případě náročnějších požadavků, tzn. např. problematická pleť s akné, velmi citlivá pleť nebo omlazení pleti a lifting, je lépe začít ideálně 3 měsíce předem.

 

Pokud se o pleť kvalitně staráte a nemáte s pletí žádné problémy, pravděpodobně Vám postačí i 1 – 2 ošetření pár dnů před svatbou. Ale i tak, raději doporučujeme min. 2 ošetření pleti, 2 týdny před a poté nejpozději 2-4 dny před.

Pleť, kterou připravíme na svatbu, bude opravdu krásná a budete 100% spokojeni!

Jaké typy ošetření před svatbou doporučujeme?

Naše nabídka různých druhů ošetření, z kterých budeme vybírat,  je zaměřená na zdravou a pěstěnou pleť, v té nejlepší kondici a s viditelnými výsledky.

Seznam – program ošetření upřesníme dle pleti nevěsty nebo ostatních svatebčanů.

Jedná se např. o hloubkové hydratační ošetření, čištění pleti, revitalizaci, rozjasnění, vyhlazení a zjemnění pleti, redukci nebo odstranění akné, chemický peeling…atd.

Naše přístrojové ošetření, špičkové moderní technologie, umožňují ještě silnější výsledky.

Především omlazení a vypnutí pleti radiofrekvencí Protégé Exilis BTL,, mezoterapie kyslíkem Oxyjet Leo De Luxe pro perfektní zjemnění pleti, zhojení akné, vyhlazení vrásek mezoterapie hydratační, microdermabraze kyslíková revitalizující, microneedeling/nanoneedeling atd…

 

Cenovou nabídku vytvoříme dle Vašich celkových objednávek. Ošetření se platí průběžně, dle provedených prací. Předem se neplatí žádné balíčky apod.

V případě objednání více ošetření, bude cenová nabídka zvýhodněná.

Ošetření pleti jednorázově pár dnů před svatbou – navrhneme pro Vás nejvhodnější ošetření za běžnou cenu z našeho ceníku. 

_MG_6995